Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

Autor: ts 08.09.2017 Nr: 36/2017

ŁUCZNICTWO: W Zamościu odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w łucznictwie. Należący od 3 lat do tej organizacji jarosławski UKS Tramp zgłosił do turnieju 8 zawodników i zawodniczek w kategorii juniora i juniora młodszego.

Jarosławianki potwierdziły swoja wysoką formę ustanawiając przy tym nowe rekordy życiowe. Najwyższe 2 miejsce „wystrzelała” Agata Osuch, na miejscu trzecim znalazła się Joanna Gilowska a tuż za nią Sylwia Zając. Miejsca poza pierwszą 10 zajęły Natalia Marcinkiewicz i Kinga Oczkowska. Wśród juniorów młodszych również z rekordem życiowym 5 miejsce wywalczył Dawid Nowak.  W kategorii juniorów miejsce 6 zajął Jakub Siwoń, a na miejscu 16 uplasował się Ryszard Topolnicki. W klasyfikacji klubowej jarosławski TRAMP zajął miejsce 4, natomiast w klasyfikacji województw uplasowaliśmy się na miejscu 3.

Łucznicza sekcja UKS Tramp ogłasza nabór dzieci w wieku 9-13 lat. Wtorki i czwartki godz. 16. Sala treningowa ZSTiO, ul. Św. Ducha 1.