Głosuj na Arka Kłusowskiego

Autor: ek 14.09.2017 Nr: 37/2017
Głosuj na Arka Kłusowskiego
Fot. zbiory własne

Już 15 września na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wystąpi Arek Kłusowski. O godzinie 22:15 na antenie TVP1 wokalista zaprezentuje swój najnowszy utwór „To już za nami” promujący jego debiutancką płytę „Mimowolnie”, która ukaże się już niebawem. Okażmy wsparcie dla naszego krajana.

Arkadiusz Kłusowski to młody wokalista pochodzący z Wietlina. Szerszej publiczności dał się poznać jako finalista show muzycznego „The Voice of  Poland”. Młody wiek nie przeszkodził mu w drodze do kariery. Artysta może pochwalić się imponującym dorobkiem muzycznym. Wokalista współpracował z wieloma wybitnymi osobistościami, m.in. z synem Gary'ego Moora – Jackiem Moorem oraz z Jennifer Batten, słynną gitarzystką Michaela Jacksona. Ponadto jest  pomysłodawcą i producentem ogólnopolskiego projektu muzycznego „Tribute to Jantar” wystawianym w warszawskim Teatrze Capitol. Niebywały talent artysty można podziwiać również na deskach Teatru Buffo w spektaklu Cohen-Nohavica w reż. Mariana Opanii, gdzie A. Kłusowski występuje gościnnie u boku Piotra Machalicy.

   W swoim dorobku artysta posiada również wiele tekstów, które napisał dla wielu gwiazd rodzimej sceny muzycznej, m.in. dla Ewy Farnej, Mateusza Ziółko czy chóru Sound and Grace.

   Arek Kłusowski jest jednym z bardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia. Posiada jeden z najoryginalniejszych głosów w kraju. Okażmy mu nasze wsparcie. Zasiądźmy przed ekrany odbiorników telewizyjnych w najbliższy piątek, 15 września o godz. 22.15.

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum