Rowerzysta trafił do szpitala

Autor: 29.09.2017 Nr: 39/2017
Rowerzysta trafił do szpitala
Fot. KPP Przeworsk

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 16 września w Gniewczynie Łańcuckiej. W zderzeniu renaulta z rowerzystą, ranny został mężczyzna kierujący jednośladem.

W sobotę wieczorem dyżurny przeworskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Gniewczynie Łańcuckiej. Na miejsce skierowany został patrol z sieniawskiego komisariatu. Wstępnie policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło, gdy kierujący rowerem bez oświetlenia, jadąc drogą powiatową nagle zatoczył się bezpośrednio przed nadjeżdżający samochód marki Renault Clio. Kierujący renaultem, 18-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego był trzeźwy. Z uwagi na pozytywny wynik badania na urządzeniu alcoblow, od kierującego rowerem 38-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego została pobrana krew do badania na stan trzeźwości. Rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala.

   Zarówno kierowca renaulta, jak i jego pasażer, nie odnieśli żadnych obrażeń. Obecnie trwają czynności, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia oraz przyczynią się do ustalenia sprawcy.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum