Wypadek w Koniaczowie

Autor: ek 06.10.2017 Nr: 40/2017
Wypadek w Koniaczowie
Fot. KPP

Mieszkanka powiatu lubaczowskiego ucierpiała w wypadku drogowym w Koniaczowie. 66-letnia poszkodowana została przewieziona do szpitala w Jarosławiu.

W czwartek, 28 września policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Koniaczowie. Około godz. 12.20 na drodze wojewódzkiej W-865 doszło do zdarzenia trzech pojazdów.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem frontera, mieszkaniec gminy Jarosław nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył daewoo matiza. Następnie kierujący daewoo uderzył w tył audi 80. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznała pasażerka daewoo, 66-letnia mieszkanka pow. lubaczowskiego. Poszkodowana trafiła do szpitala w Jarosławiu – informuje kom. Marta Gałuszka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

   Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze wykonali oględziny i sporządzili dokumentację. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

Komentarze
Popularne
Komentowane