Poszli za ciosem

Autor: ts 06.10.2017 Nr: 40/2017

Piłka ręczna – II liga mężczyzn: Piłkarze ręczni Orła poszli za ciosem i po zwycięstwie w Sosnowcu, dołożyli komplet punktów w pojedynku z Krakowiakiem.

SPR Orzeł Przeworsk - Krakowiak Kraków 40-32 (21-15)

Orzeł: Gromny, Nehrebecki – Chudzik, Curzytek, Gancarz 3, Jaśkowiec, Kornafel 5, Kozdroń 11(3k), Kuras 3, Leja 3,Pilek, Rybak 5, Sołek, Szybicki, Świerk 8, Wnęk 2.

Czerwona kartka Gancarz 55-faul. Kary 12 i 6. Widzów 250.

Orzeł wyszedł na prowadzenie w 8 minucie, po skutecznej akcji Gabriela Kozdronia i nie oddał już go do końca pojedynku. Rywalom tylko raz udało się zbliżyć do gospodarzy. Na początku drugiej połowy podgonili wynik i doszli na dwa gole 25-23. Jednak na więcej piłkarze ręczni z Przeworska już nie pozwolili.

POZOSTAŁE WYNIKI: VIVE II Kielce - SMS Kielce 31:24 (17:7); Gloria Katowice - Siódemka Mysłowice 33:26; Zagłębie Sosnowiec - MOSiR Bochnia 22:32.