Porażki naszych

Autor: ts 06.10.2017 Nr: 40/2017

PIŁKA NOŻNA – III LIGA: Tym razem dwoje naszych przedstawicieli na trzecioligowym froncie solidarnie przegrało. Wólczanka nie dała rady KSZO na własnym stadionie a JKS stracił kolejne już punkty w Rzeszowie.


Stal Rzeszów – JKS Jarosław  2:1 (1:0)

1:0 Koczon 28
2:0 Prędota 56
2:1 Surmiak 84

Stal: Skuza – Skała (70 Szymański), Kursa, Hordijczuk, Kordas (76 Stec) – Koczon (70 Ceglarz), Reiman, Szeliga, Brocki (79 Maślany) – Marczak, Prędota (74 Lisańczuk)
JKS: Zająć – Gliniak, Ochał, Maciejewski, Pękala – Kmak (58 Urbaniak), Michalak, Surmiak, Stachyra, Purcha (74 Sobolewski) – Zawiślak

Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce). Widzów: 400

  

Stal Rzeszów

2-1

JKS 1909 Jarosław

 

Daniel Koczon 28, Piotr Prędota 56 - Rafał Surmiak 84

Spartakus Daleszyce

3-1

Unia Tarnów

 

Mateusz Janiec 52, Bartosz Sot 54, Damian Gil 65 (k) - Krzysztof Wrzosek 32

MKS Trzebinia

0-0

Karpaty Krosno

 

Soła Oświęcim

6-0

Motor Lublin

 

Paweł Cygnar 4, 78, Krzysztof Hałgas 36, Marcin Drzymont 42, Mateusz Gleń 45, Kamil Szewczyk 73

Wiślanie Jaśkowice

0-0

Resovia

 

 

Wisła Sandomierz

0-2

Podlasie Biała Podlaska

 

Maciej Wojczuk 12, 88 (k)

Chełmianka Chełm

0-2

Podhale Nowy Targ

 

Artur Pląskowski 42, Sebastian Dziedzic 48

Wólczanka Wólka Pełkińska

0-3

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

 

Michał Janik 6, Łukasz Jamróz 20, Paweł Czajkowski 45

Orlęta Radzyń Podlaski

2-1

Avia Świdnik

 

Krystian Puton 53, Arkadiusz Kot 77 - Adam Nowak 23

 

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Resovia

10

21

6

3

1

18-7

2.

 Stal Rzeszów

10

21

6

3

1

16-9

3.

 Soła Oświęcim

10

20

6

2

2

21-12

4.

 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

10

20

6

2

2

15-9

5.

 Motor Lublin

10

19

6

1

3

25-13

6.

 Wiślanie Jaśkowice

10

17

4

5

1

15-7

7.

 Wólczanka Wólka Pełkińska

10

17

5

2

3

12-11

8.

 Chełmianka Chełm

10

17

5

2

3

13-8

9.

 Orlęta Radzyń Podlaski

10

16

4

4

2

17-9

10.

 Podhale Nowy Targ

10

12

3

3

4

15-17

11.

 Podlasie Biała Podlaska

10

12

3

3

4

13-16

12.

 Karpaty Krosno

10

9

2

3

5

9-20

13.

 Spartakus Daleszyce

10

8

2

2

6

12-20

14.

 Avia Świdnik

10

8

1

5

4

13-16

15.

 Wisła Sandomierz

10

8

2

2

6

9-17

16.

 Unia Tarnów

10

8

2

2

6

11-21

17.

 MKS Trzebinia

10

7

1

4

5

9-17

18.

 JKS 1909 Jarosław

10

5

1

2

7

12-26

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum