Tramp i Makovia znowu dominują

Autor: ts 06.10.2017 Nr: 40/2017
UKS TRAMP Jarosław
UKS TRAMP Jarosław
Fot. arch. klubu

Łucznictwo: W Moderówce koło Krosna odbyła się III Runda Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie. O zdobyciu okazałego trofeum i tytułu zdobywcy pucharu Okręgu na 2017 rok decydowała suma punktów z wszystkich trzech rund.


Tradycyjnie nasz region reprezentowali zawodnicy UKS TRAMP Jarosław i LKS MAKOVIA Makowisko.  - Sprzyjające warunki atmosferyczne pozwoliły na uzyskanie dobrych wyników, a u niektórych nawet rekordów życiowych – mówi Wiesław Kutyła, trener Trampa. Wśród wszystkich podkarpackich klubów najlepszym okazał się TRAMP Jarosław zdobywając pierwsze miejsca w czterech kategoriach, natomiast MAKOVIA wywalczyła ten tytuł w kat. dzieci młodszych.

Klasyfikacja po trzech rundach

M

Kategoria OPEN BL - 2x50m T80-5 (2x36 strz.) + IOR WA

 

1.

Wasio Sebastian

1997

UKS "Tramp"

Jarosław

2.

Tokarz Wojciech

1964

SKS "Piast25"

Rzeszów

M

Kategoria Open - mężczyźni -2x70m T120 (2x36 strz.) + IOR WA

1.

Wiącek Andrzej

1953

CWKS "Resovia"

Rzeszów

2.

Siwoń Jakub

1997

UKS "Tramp"

Jarosław

3.

Biela Jakub

1998

UKS "Tramp"

Jarosław

M

Kategoria Junior Młodszy - mężczyźni- 2x60m T120 (2x36 strz.) + IOR WA

1.

Maciałek Piotr

2001

UKS "Tramp"

Jarosław

2.

Lasek Dawid

2000

ŁKS "Sagit"

Humniska

3.

Kij Konrad

2000

ŁKS "Sagit"

Humniska

4.

Turko Szymon

2000

UKS "Tramp"

Jarosław

5.

Lis Jakub

2001

UKS "Tramp"

Jarosław

M

Kategoria Junior Młodszy - kobiety- 2x60m T120 (2x36 strz.) + IOR WA

1.

Marcinkiewicz Natalia

2000

UKS "Tramp"

Jarosław

2.

Gilowska Joanna

2001

UKS "Tramp"

Jarosław

3.

Osuch Agata

2000

UKS "Tramp"

Jarosław

4.

Zając Sylwia

2002

UKS "Tramp"

Jarosław

M

Kategoria MŁODZIK - chłopcy - ŁB 50/30m T120/80 (2x36 strz.)

1.

Stach Michał

2003

MUKS "Podkarpacie"

Jedlicze

2.

Nowak Dawid

2002

UKS "Tramp"

Jarosław

3.

Byś Jakub

2003

SKS "Piast25"

Rzeszów

M

Kategoria MŁODZIK - dziewczęta - ŁB 50/30m T120/80 (2x36 strz.)

1.

Babiak Natalia

2003

UKS "Tramp"

Jarosław

2.

Janocha Ewa

2002

ŁKS "Sagit"

Humniska

3.

Oczkowska Kinga

2002

UKS "Tramp"

Jarosław

M

Kategoria DZIECI - chłopcy- ŁCD 25/20m T120, 15/10m T80 (72 strz.)

1.

Bil Krystian

2005

LKS "Jar"

Kielnarowa

2.

Kutyła Wiktor

2005

LKS "Makovia"

Makowisko

3.

Tomczyk Cyprian

2006

UKS "Tramp"

Jarosław

M

Kategoria DZIECI - dziewczęta- ŁCD 25/20m T120, 15/10m T80 (72 strz.)

1.

Kubit Malwina

2005

MUKS "Podkarpacie"

Jedlicze

2.

Kutyła Urszula

2005

LKS "Makovia"

Makowisko

3.

Konieczko Karolina

2005

UKS "Górnik"

Humniska

4.

Krupa Wiktoria

2005

LKS "Makovia"

Makowisko

M

Kategoria DZIECI MŁ. - chłopcy - ŁD 15/10m T120 (2x18 strz.)

 

1.

Kutyła Łukasz

2009

LKS "Makovia"

Makowisko

2.

Czekański Sebastian

2009

LKS "Jar"

Kielnarowa

3.

Kisiel Jakub

2009

LKS "Makovia"

Makowisko

M

Kategoria DZIECI MŁ. - dziewczęta - ŁD 15/10m T120 (2x18 strz.)

1.

Leśko Oliwia

2007

SKS "Piast25"

Rzeszów

2.

Szafran Anna

2008

MUKS "Podkarpacie"

Jedlicze

3.

Szela Marta

2007

LKS "Jar"

Kielnarowa

4.

Jakubik Daria

2007

LKS "Makovia"

Makowisko

Galeria artykułu
Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum