Potrzebny nam znak

Autor: ek 13.10.2017 Nr: 41/2017
Przy pl. Mickiewicza niebawem zostanie ustawiony znak B-36, z tabliczką T-20.
Przy pl. Mickiewicza niebawem zostanie ustawiony znak B-36, z tabliczką T-20.

Adam Nawojski, nasz czytelnik już od kilku miesięcy czyni starania, by w okolicy kamienicy przy której mieszka stanął znak zakazujący wjazdu, który nie dotyczyłby mieszkańców.

Wnioskowałem o postawienie znaku – mówi Adam Nawojski, nasz czytelnik.  – Urząd Miasta po przeanalizowaniu przedstawionej przeze mnie sytuacji zapewnił mnie, że taki znak powstanie. Jednak od tego czasu upłynęły już co najmniej dwa miesiące, a znaku jak nie było tak nie ma. Ten znak jest w tym miejscu bardzo potrzebny. Kierowcy przejeżdżają tędy, z dużą prędkością, a w okolicy bawią się dzieci – relacjonuje mężczyzna.

   Z zapytaniem kiedy owy znak zostanie postawiony udaliśmy się do Urzędu Miasta. Ten zapewnia, że taki znak powstanie zaraz po zatwierdzeniu projektu.

–W związku z poniższym zgłoszeniem zostanie przygotowany projekt zmiany organizacji ruchu, wprowadzający znak B-36 z tabliczką T-20 (obowiązujący zakaz na odcinku 30 m). Po zatwierdzeniu w Starostwie Powiatowym zmiana zostanie wprowadzona w życie – informuje Iga Kmiecik, p.o. rzecznik prasowy Burmistrza Miasta Jarosławia.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane