Charytatywnie zatańczyli dla Wioli

Autor: 13.10.2017 Nr: 41/2017
Zumbowicze z Wiolą.
Zumbowicze z Wiolą.

Szczytny cel, ale i dobra zabawa. Blisko sto osób zatańczyło w sobotę, 7 października zumbę w ramach charytatywnej akcji dla chorej na nowotwór 21-letniej Wioli Duszy z Krzeczowic.

Przez trzy godziny pod okiem instruktorów miłośnicy zumby i salsation pomagali, dobrze się przy tym bawiąc. Charyzmatyczna Basia Sowińska z Przeworska i jej niezawodna ekipa instruktorów z Podkarpacia i Lubelszczyzny znów stanęli na wysokości zadania i po raz kolejny dali z siebie wszystko – moc energii i wielkie serce.

   Dzięki zumbowiczom oraz sponsorom udało się zebrać 3368 zł. Kwota zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację 21-letniej Wioli Duszy, która uczestniczyła w wydarzeniu i z nieukrywaną radością patrzyła na to, co dzieje się wokół.

Jest pięknie i jestem szczęśliwa, że tyle osób jest tutaj, by mi pomóc – nie ukrywała wzruszenia Wiola.

   Kroki łatwe i nieco trudniejsze w rytm energicznej i różnorodnej muzyki stawiali duzi i mali. Było radośnie i kolorowo. I co najważniejsze, wszystko w szczytnym celu.

   Współorganizatorami wydarzenia byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku, Michał Horbaczek, Barbara i Andrzej Sowińscy oraz Piotr Baj.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane