W urzędzie zapłacisz kartą

Autor: 20.10.2017 Nr: 42/2017
W urzędzie zapłacisz kartą

W Urzędzie Miasta i Gminy Kańczuga petenci mogą płacić kartą. To nowoczesne rozwiązanie władze miasta wprowadziły z myślą o interesantach. Pozwala ono także postrzegać urząd jako przyjazny i nowoczesny.

To szczególnie dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią nosić przy sobie gotówki i zwykle posługują się kartą płatniczą.

Do tej pory płatności można było dokonywać gotówką lub przez Internet.

Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania klientów – podkreśla Teresa Argasińska, sekretarz Miasta i Gminy Kańczuga. – Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla mieszkańców wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji.

   W kasie Urzędu przy pomocy karty lub telefonu można wpłacać każdą kwotę – bez limitu minimalnego przeprowadzanej operacji. Transakcje wykonywane są bez żadnej prowizji. Zapłacić kartą bądź telefonem można m.in. podatki czy opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

   Wprowadzenie płatności bezgotówkowych to efekt uczestnictwa Urzędu Miasta i Gminy w Kańczuga w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS. Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.

Komentarze
Popularne