Najlepsze produkty turystyczne wybrane

Autor: bk 19.11.2017 Nr: 46/2017
Najlepsze produkty turystyczne wybrane
Fot. org.

W środę, 8 listopada rozstrzygnięto XII edycję Wojewódzkiego Konkursu Turystycznego Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”.

Ocena prezentacji konkursowych oraz ogłoszenie wyników konkursu odbyło się w ubiegłym tygodniu w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku. Jego organizatorem jest Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku. Konkurs, który ma na celu promowanie turystyki i wiedzy o ciekawych i wartych poznania miejscach objęli swym patronatem:

Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki; Władysław Ortyl, marszałek Województwa Podkarpackiego; Małgorzata Rauch, podkarpacki kurator oświaty; Zbigniew Kiszka, starosta Powiatu Przeworskiego oraz Leszek Kisiel, burmistrz Miasta Przeworska.

   Prace uczniów oceniała komisja w składzie: przewodniczący Marian Dzimira (Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku); członkowie: Małgorzata Lechowicz (Kuratorium Oświaty w Rzeszowie), Marek Ryznar (Referat Promocji Miasta Przeworska);  Maria Pieniążek (Starostwo Powiatowe w Przeworsku); Katarzyna Kokoszka (Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku).

   Wśród laureatów znaleźli się uczniowie szkół podstawowych z terenu naszego regionu.

Komentarze
Popularne