Zostań Świętym Mikołajem!

Autor: md 24.11.2017 Nr: 47/2017
Natalia Skorupka prezentuje dary, które do tej pory przekazali ludzie dobrej woli.
Natalia Skorupka prezentuje dary, które do tej pory przekazali ludzie dobrej woli.

Przełom listopada i grudnia to czas, kiedy nasze serca otwierają się na potrzeby innych ludzi, zwłaszcza dzieci. Zbliżające się Mikołajki sprawiają, że każdy z nas chce choć na chwilę zostać Świętym Mikołajem i sprawić radość najmłodszym. Jest ku temu okazja, bowiem w naszym mieście trwa zbiórka darów dla podopiecznych dwóch domów dziecka w Strzyżowie i położonym nieopodal Żyznowie.

Przedświąteczną zbiórkę darów organizuje troje mieszkańców Jarosławia – Barbara Wilk, Natalia Skorupka i Krystian Dziuba. Zachęcając do udział w dobroczynnej akcji podkreślają oni, że liczy się każdy, nawet najdrobniejszy dar serca. Jak wyliczają, potrzeby dzieci i młodzieży są ogromne.

Zbieramy używaną odzież i obuwie (bez ubytków), środki czystości, kosmetyki, artykuły szkolne, gry, zabawki, książki, sprzęt sportowy, ozdoby świąteczne oraz uwielbiane przez dzieci słodycze – wymienia N. Skorupka.

   Zbiórka upominków potrwa do piątku, 24 listopada. Dary można przynieść osobiście do Szkoły Podstawowej nr 6 im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu, Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu lub Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu, bądź też skontaktować się telefonicznie z Natalią Skorupką (725 137 201), która odbierze dary we własnym zakresie.

Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim tym, którzy chcę się włączyć w nasze działania i sprawić, by Mikołajki były dla dzieciaków radosnym czasem – mówi N. Skorupka. Z kolei B. Wilk podkreśla, że jeśli akcja zakończy się sukcesem, to zostanie powtórzona przed Świętami Wielkanocnymi.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum