Kobieta współczesna czyli jaka?

Autor: md 24.11.2017 Nr: 47/2017
Prelekcję na temat kobiecego zdrowia wygłosiła dr Ludmiła Prohoruk.
Prelekcję na temat kobiecego zdrowia wygłosiła dr Ludmiła Prohoruk.

„Współczesna kobieta – delikatny kwiatuszek czy żelazna lady?” to tytuł konferencji o kobietach i dla kobiet, jaka odbyła się w piątek, 17 listopada w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Podkarpacki Klub Kobiet Przedsiębiorczych na czele z Agatą Miśko, z której inicjatywy został on powołany do życia. Jego ideą jest organizacja cyklicznych spotkań kobiet biznesu. Służy przedsiębiorczyniom, ale i kobietom na managerskich i kierowniczych stanowiskach najróżniejszych branż. Jego członkinie wymieniają się doświadczeniami, wiedzą i inspiracjami, jak też uczą się od wykwalifikowanych specjalistów, z którymi spotykają się.

   Jedną z okazji do zgłębienia wiedzy dla kobiet zrzeszonych w Podkarpackim Klubie Kobiet Przedsiębiorczych, jak też mieszkanek Jarosławia i okolic, była otwarta konferencja pod tytułem „Współczesna kobieta – delikatny kwiatuszek czy żelazna lady?”.

   Wykład na temat zdrowia wygłosiła dr Ludmiła Prohoruk, lekarz ginekolog i endokrynolog z 35-letnim doświadczeniem i bardzo dużymi osiągnięciami w leczeniu niepłodności. Prelegentka opowiedziała słuchaczkom o osobliwości rozwoju kobiety od nastolatki po klimakterium, wpływie rozwoju cywilizacji na organizm kobiety oraz codziennej profilaktyce.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum