Uczestniczyli w spotkaniu edukacyjnym

Autor: ek 01.12.2017 Nr: 48/2017
Podpisanie umowy patronackiej.
Podpisanie umowy patronackiej.

W piątek, 24 listopada w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych im. Juliusza Słowackiego w Jarosławiu odbyło się spotkanie edukacyjne pt. „Słońce jest w każdym człowieku...”

Wszystkich uczestników spotkania powitał Łukasz Piś, dyrektor szkoły. Następnie głos zabrały uczennice tejże placówki, które przybliżyły młodzieży jarosławskich gimnazjów wybrany przez siebie kierunek kształcenia.

   Ważnym elementem spotkania było podpisanie umowy patronackiej w ramach projektu „Bliżej Rynku Pracy – kompleksowy program edukacji zawodowej w powiecie jarosławskim”. Swoje podpisy złożyli: Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski, Józef Szkoła, wicestarosta, Łukasz Piś, dyrektor szkoły oraz przedstawiciele firmy MEN’SFIELD z Przeworska Jerzy Materna oraz Beata Przeworska.

   Zachwyt wśród uczestników spotkania wzbudził również pokaz mody przygotowany przez uczniów tej szkoły. Zarówno uczniowie jaki i uczennice nie tylko wcieli się w role modeli i modelek, ale również sami przygotowali przepiękne kreacje. Wśród przygotowanych atrakcji nie zabrakło również warsztatów dla wychowawców i nauczycieli oraz dla uczniów, jak np.: „Projektowanie wzorów w programie Bernina”, „Kreatywny kubek”, „Wizaż i stylizacja”, Decoupage – tworzenie ozdób świątecznych, prowadzonych przez uczniów.

 

Komentarze
Popularne