Orzeł kontynuuje passę

Autor: ts 01.12.2017 Nr: 48/2017

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Piłkarze ręczni przeworskiego Orła kontynuują zwycięską passę. Drużyna z nad Mleczki tym razem łatwo wygrała w Krakowie.

Krakowiak Kraków - SPR Orzeł Przeworsk 27-36 (11-22)

Orzeł: Gromny, Nehrebecki – Kozdroń 6, Chudzik 2, Leja, Szybicki 2,Gancarz 4, Kuras 6, Majcher, Sołek, Kornafel 5, Rybak 3, Świerk 3, Wnęk 4,Pilek, Jaśkowiec 1.

Kary 2 i 10. Widzów 100.

Już w pierwszej połowie outsider ligi był na łopatkach. Drużyna Orła tylko w pierwszych pięciu minutach pozwoliła gospodarzom pomarzyć o korzystnym wyniku, potem sukcesywnie powiększała przewagę. Na długą przerwę przeworski zespół schodził aż z jedenastoma bramkami przewagi. W 35 minucie Orzeł wygrywał 28-15 i było jasne, że krzywda w tym pojedynku stać mu się już nie może.

POZOSTAŁE WYNIKI: SMS Kielce - VIVE II Kielce  24:33 (12:21); Siódemka Mysłowice - Gloria Katowice 25:20 (11:12); MOSiR Bochnia – Zagłębie Sosnowiec 32:21 (15:13)