Trzeci koncert dla Mattiego

Autor: 08.12.2017 Nr: 49/2017
Mateusz z tatą i organizatorem Michałem Horbaczkiem.
Mateusz z tatą i organizatorem Michałem Horbaczkiem.

Znów było muzycznie, znów w gorącej atmosferze i w gronie rodziny, przyjaciół i innych osób, które chciały być na trzecim koncercie charytatywnym,  2 grudnia w „Terapii” i wesprzeć finansowo leczenie i rehabilitację trzyletniego Mateuszka Pieniążka z Maćkówki.

Michał Horbaczek wspólnie z Komitetem Społecznym Ludzie Dobrego Serca, już trzeci raz zaangażował się w pomoc dla Mateuszka Pieniążka z Maćkówki i zorganizował koncert „Razem dla Mateuszka vol.3”, z którego dochód pomoże sfinansować rehabilitację chłopca. Do udziału w wydarzeniu zaprosił muzyczne gwiazdy hip-hopu. Na scenie pojawili się: Suchy, Kufel, Bartek Oficjalnie, Arab, Bobek BZR, NSH Rzeszów, a gwiazdą wieczoru był duet krakowsko-warszawski ARCZI SZAJKA & BONUS RPK. Koncert uświetnił dodatkowo pokaz break dance formacji Unikal Brothers Crew oraz widowiskowy pokaz Grupy Maskarada.

   Organizatorzy przygotowali dla Mateuszka balonowy napis „KOCHAMY DZIAŁAMY WYGRAMY”, który został oświetlony setką zimnych ogni. Było zjawiskowo, a radość Mateusza pokazała, że i jemu bardzo się podobało. Środowisko kibiców zaśpiewało chłopcu również piosenkę zespołu Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty”. Nie zabrakło także tradycyjnego śpiewu „Sto lat!” i urodzinowego tortu oraz prezentu.

   Dochód z wydarzenia wyniósł 6 357,54 zł, które trafią na konto chłopca.

Komentarze
Popularne