Citroenem w volkswagena

Autor: 15.12.2017 Nr: 50/2017
Citroenem w volkswagena
Fot. kpp

1 grudnia w Leżachowie na drodze wojewódzkiej 870 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący citroenem uderzył w zaparkowane częściowo na drodze dwa samochody.

Do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów doszło około godz. 11.00. Awaria jednego z samochodów zmusiła kierowcę do postoju i wezwania pomocy.

Kierujący volkswagenem, 30-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego zatrzymał pojazd częściowo na drodze i zadzwonił po pomoc. Na miejsce przyjechał 56-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego i zaparkował swój samochód przed pojazdem z awarią – tłumaczy mł. asp. Renata Jaremko, rzecznik prasowy KPP w Przeworsku. – Kiedy mężczyzna znajdował się pomiędzy pojazdami, w zaparkowanego volkswagena uderzył pojazd marki Citroen, którym kierował 22-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

   W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznał 56-latek oraz kierujący citroenem. Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących – nie budziła zastrzeżeń. W sprawie prowadzone jest postępowanie, które wyjaśni dokładne okoliczności i przyczynę tego zdarzenia.

Komentarze
Popularne