Rezerwy minimalnie lepsze

Autor: ts 15.12.2017 Nr: 50/2017

PIŁKA RĘCZNA – II LIGA MĘŻCZYZN: Drugi zespół Vive Kielce okazał się minimalnie lepszy od przeworskiej drużyny. Orzeł popełnił za dużo błędów by myśleć o zwycięstwie.

VIVE II Kielce - SPR Orzeł Przeworsk 29-26 (16-13)

Orzeł: Gromny, Król – Kozdroń 6, Chudzik, Leja 1, Szybicki, Gancarz 2, Kuras 4, Sołek, Kornafel 1, Rybak 6, Świerk 6, Wnęk, Pilek, Jaśkowiec.

Kary 4 i 10. Widzów 100.

Spotkanie było wyrównane, ale nasz zespół popełnił więcej błędów i przegrał. W 18 minucie notowano remis. Podobnie było w 35 minucie, niestety potem stracił cztery bramki z rzędu i musiał odrabiać straty. Gospodarze przejęli inicjatywę i chociaż przeworski team jeszcze się zerwał i w 50 minucie tracił tylko jednego gola, w końcówce znowu pozwolił rywalom zbudować przewagę.

POZOSTAŁE WYNIKI: Krakowiak - Gloria Katowice 36:32 (16:14); SMS Kielce - Zagłębie Sosnowiec 22:19 (11:8); Siódemka Mysłowice – MOSiR Bochnia przeł. na 16.12.