Głosujemy na sportowca i trenera Jarosławia

Autor: ts 05.01.2018 Nr: 1/2018

Rozpoczął się XXVIII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Jarosławia w 2017 roku


Glosowanie potrwa do dnia 2.02.2018 (decyduje data stempla pocztowego w przypadku kuponów wysłanych pocztą). Odbywa się poprzez/za pomocą:

- strony internetowej Urzędu Miasta Jarosławia www.jarosław.pl – z jednego komputera można oddać tylko jeden głos na wybranego sportowca i trenera

- oryginalnych kuponach Plebiscytu  drukowanych w Gazecie Jarosławskiej, dostarczonych do Wydziału Oświaty Urzędu Miasta (WOUM) osobiście lub wysłanych na adres WOUM 37-500 Jarosław, Rynek 6, pokój 23.

- SMS-em na przypisany do nazwiska sportowca oraz trenera numer. Szczegóły oddawania głosów przez SMS opublikowane zostaną na stronach internetowych Urzędu Miasta, MOSiR oraz na łamach Gazety Jarosławskiej.

- Na jednym kuponie, drogą internetową lub SMS-em zagłosować można tylko na jednego sportowca i jednego trenera.

- Głosować można tylko na osoby wskazane na liście kandydatów. Nazwiska spoza listy kandydatów umieszczone na  kuponach do głosowania bądź podane drogą elektroniczną i nadesłane SMS –ami będą nieważne

 

SPORTOWCY :

 

NAZWISKO  I  IMIĘ DYSCYPLINA,  KLUB    SMS na numer 72240 o treści :

ARGASIŃSKI  Łukasz     (koszykówka,  AZS  PWSTE)    SPORTOWIEC 1

BRZYSKA Anna                 (tenis stołowy, PKS „Kolping”) SPORTOWIEC 2

BULIK Artur                        (boks, KU AZS  PWSTE)        SPORTOWIEC 3

CHMIELARCZYK Paulina (siatkówka, TS MKS SAN Jarosław) SPORTOWIEC 4

DANICKI Dominik             (sporty walki, AZ Combat Aikido)    SPORTOWIEC 5

GILOWSKA Joanna           (łucznictwo, UKS „TRAMP”)   SPORTOWIEC 6

JADAM Dawid                    (tenis stołowy, PKS „Kolping”) SPORTOWIEC 7

KOLCUN Tomasz               (sporty walki MMA, WKF K 1” Fight Team JKS Jarosław”)    SPORTOWIEC 8

KONIECZNY Jakub           (kickboxing, KSW „SOKÓŁ”)  SPORTOWIEC 9

KRZYCZKOWSKI Albert (piłka nożna,  „Szkoła Mistrzostwa Sportowego”)   SPORTOWIEC 10

LITWIN Miłosz                   (piłka nożna, UKS „TOP 9”)     SPORTOWIEC 11

ŁOBAZIEWICZ Katarzyna (piłka ręczna, SPR JKS)  SPORTOWIEC 12

MACEK Gabriela               (siatkówka, TS MKS SAN  Jarosław)        SPORTOWIEC 13

MOTYKA Kamil                 (biegi, Jarosławska Grupa Biegowa „SOKÓŁ”)    SPORTOWIEC 14

OSUCH Agata                     (łucznictwo, UKS „TRAMP”    SPORTOWIEC 15

OZIMEK Hubert                 (piłka nożna, JKS 1909)           SPORTOWIEC 16

PĘKALA Patryk                  (piłka nożna, JKS 1909)           SPORTOWIEC 17

PIĘKNIK Michał                (piłka nożna, KS „Przedmieście”)    SPORTOWIEC 18

SAJ Katarzyna                    (siatkówka, TS MKS SAN Jarosław)         SPORTOWIEC 19

SZAKIEL Maksymilian      (piłka nożna, JKS 1909)           SPORTOWIEC 20

ŚRODEK Marek                (piłka nożna, KS „Przedmieście”)     SPORTOWIEC 21

ŚWIECARZ Adrian             (piłka nożna, „Szkoła Mistrzostwa Sportowego”)    SPORTOWIEC 22

ŚWIECARZ Hubert (piłka nożna, „Szkoła Mistrzostwa Sportowego”) SPORTOWIEC 23

ŚWIZDOR Katarzyna         (kickboxing, KSW „SOKÓŁ”)  SPORTOWIEC 24

TOMASZEWSKI Maciej   (biegi, JGB „SOKÓŁ”)           SPORTOWIEC 25

TURKALO Natalia (piłka ręczna, ”SPR JKS”)        SPORTOWIEC 26

WAGOWSKI Bartłomiej    (piłka nożna, KS „Przedmieście”)    SPORTOWIEC 27

YINGCHAO Hou                (tenis stołowy, PKS „Kolping”  SPORTOWIEC 28

ZAJĄC Sylwia                     (łucznictwo, UKS „TRAMP”)   SPORTOWIEC 29

 

 

TRENERZY:

NAZWISKO  I  IMIĘ DYSCYPLINA,  KLUB  SMS na numer 72240 o treści :

BRONOWSKI Jacek        (kickboxing, KSW „SOKÓŁ”)      TRENER 1

BULIK Artur                      ( boks, KU AZS PWSTE )            TRENER 2

CHLASTAWA Paweł         ( piłka nożna, „Szkoła Mistrzostwa Sportowego”)   TRENER 3

DZIUKIEWICZ Kamil       ( tenis stołowy, PKS „Kolping”)     TRENER 4

KUTYŁA Wiesław              (łucznictwo, UKS „TRAMP”)        TRENER 5

LITWIN Mariusz               (piłka nożna, UKS „TOP 9”)         TRENER 6

MIKŁASZ Jacek               ( piłka nożna, JKS 1909)              TRENER 7

PAJDA Piotr                       (siatkówka, TS MKS SAN Jarosław )         TRENER 8

PIKOR Wiesław              (sporty walki,  AZ Combat Aikido) TRENER 9

TELEKY Vit                       (piłka ręczna, SPR JKS)              TRENER 10

ZIELIŃSKI Piotr                (piłka nożna, KS „Przedmieście)    TRENER 11

 

 

 

 

Komentarze
Popularne