Nowe radiowozy dla jarosławskich policjantów

Autor: ek 12.01.2018 Nr: 2/2018
Nowe radiowozy dla jarosławskich policjantów
Fot. kpp

Cztery nowe radiowozy o wartości ponad 300 tys. złotych trafiły do jarosławskiej komendy.

Trzy ople astra i opel mokka trafiły tuż po Świętach do jarosławskiej komendy. Zakup nowych radiowozów możliwy był dzięki współpracy samorządów powiatu jarosławskiego z Policją. Fundusze przekazane przez samorząd lokalny i Urząd Marszałkowski zostały połączone ze środkami pochodzącymi z budżetu państwa tj. Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020. Z tych środków zostały zakupione cztery nowe radiowozy dla funkcjonariuszy służby prewencji i ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

– Dwa ople przekazano dla policjantów Wydziału Ruchu Drogowego i Rewiru Dzielnicowych jarosławskiej komendy. Opel mokka trafił do dyspozycji policjantów z Posterunku Policji w Wiązownicy. Kolejny opel astra przekazany został dla funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Radymnie – informuje Marta Gałuszka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

   Do naszej jednostki trafiły trzy ople astra 1,6 kombi o mocy silnika 200 KM i maksymalnej prędkości 235 km/h i opel mokka 1,4 Turbo o mocy 140 KM.

   Przekazanie nowych radiowozów dla Podkarpackiej Policji odbyło się przed siedzibą Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum