3 osoby ranne w wypadku

Autor: bk 12.01.2018 Nr: 2/2018
3 osoby ranne w wypadku
Fot. kpp

W wyniku wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek, 2 stycznia w miejscowości Duńkowice, do szpitala trafiły 3 ranne osoby. Zderzenie dwóch aut osobowych nastąpiło najprawdopodobniej, kiedy kierowca jednego nich zawracał na jezdni.

– Poszkodowani z poważnymi obrażeniami trafili do szpitali w Jarosławiu i Przemyślu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło tam do zderzenia volkswagena bora z oplem vectrą. Policjanci ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi – informuje kom. Marta Gałuszka, oficer prasowy KPP w Jarosławiu.

   Do zdarzenia doszło we wtorek, 2 stycznia ok. godz. 6.30 w Duńkowicach. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że volkswagena bora zderzył się z oplem vectrą, kiedy kierowca drugiego z aut zawracał na jezdni.

Jak informuje M. Gałuszka w wypadku ucierpieli kierujący oplem 46-latek i 35-letni pasażer. Obaj mężczyźni, mieszkańcy gminy Radymno zostali przewiezieni do szpitala w Jarosławiu.

   Obrażeń doznał również 39-letni kierowca volkswagena. Mieszkaniec gminy Radymno został przewieziony do szpitala w Przemyślu.

   Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Komentarze
Popularne
Komentowane