Popłynie dookoła świata

Autor: ek 02.02.2018 Nr: 5/2018 1
Hubert Twardowski został laureatem konkursu „Rejs Niepodległości”.
Hubert Twardowski został laureatem konkursu „Rejs Niepodległości”.
Fot. org.

Hubert Twardowski, uczeń klasy III Technikum Informatycznego został laureatem konkursu „Rejs Niepodległości”, czyli podróż dookoła świata.

Konkurs „Rejs Niepodległości” rozpoczął się 22 listopada. Jego celem było wyłonienie laureatów, którzy w nagrodę popłyną na pokładzie „Daru Młodzieży” na jednym z wybranych odcinków trasy dookoła świata. Zwycięzcy będą mieli również możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z Papieżem Franciszkiem podczas 34. Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach 22-27 stycznia 2019 roku w Panamie.

   Konkurs jest dla młodych nie tylko szansą do zaprezentowania się w roli „Młodych Ambasadorów” swojej Ojczyzny, ale także promocji Polski za granicą. 

   Jednym z uczestników kursu będzie Hubert Twarowski, uczeń klasy trzeciej technikum informatycznego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu (radny Młodzieżowej Rady Miasta Jarosławia), który jest laureatem tego konkursu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i życzymy niezapomnianych wrażeń podczas rejsu.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum