Uciekał przed policją

Autor: 02.02.2018 Nr: 5/2018
Uciekał przed policją
Fot. KPP Przeworsk

20-latek z powiatu przeworskiego odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających i niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Mundurowi w samochodzie młodego człowieka zabezpieczyli woreczek strunowy z zawartością marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

We wtorek, 23 stycznia w nocy, policjanci z kańczuckiego komisariatu zauważyli w Kańczudze pojazd, którego kierujący na widok radiowozu zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Pomimo włączonych przez policyjny radiowóz sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierujący audi nie zatrzymał się. Policjanci ruszyli w pościg i po chwili zatrzymali samochód.

   Kierującym okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mężczyzna tłumaczył się policjantom, że uciekał, bo spanikował. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy. Podczas przeszukania samochodu pod fotelem kierowcy policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki.

   20-latek został zatrzymany i resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Teraz odpowie za posiadanie narkotyków i za niezatrzymanie się do kontroli. Za te przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze
Popularne