Osoby po 60-ce odbierają Jarosławską Kartę Seniora

Autor: ek 09.02.2018 Nr: 6/2018
Osoby po 60-ce odbierają Jarosławską Kartę Seniora

Ponad 190 Jarosławskich Kart Seniora w miesiącu styczniu wydał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej  w Jarosławiu.

– Przez pierwszy miesiąc funkcjonowania Jarosławskiej Karty Seniora, MOPS wydał osobom powyżej 60 roku życia ponad 190 imiennych potwierdzeń, uprawniających do korzystania z ulg, rabatów i bonusów przygotowanych przez Partnerów programu – informuje Małgorzata Młynarska z Kancelarii Burmistrza Miasta Jarosławia. – Zachęcamy jarosławskich seniorów do składania wniosków o wydanie karty, którą otrzymuje się od ręki – dodaje.

Do współpracy zapraszane są również podmioty, które poprzez oferowane przez siebie produkty i usługi włączą się w podjęte lokalne działania społeczne.

– Przystąpienie do programu to także szansa na wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy czy zyskania nowych, stałych klientów – dodaje M. Młynarska.

   Aby otrzymać Jarosławską Kartę Seniora wystarczy pobrać i wypełnić wniosek dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta Jarosławia lub Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i złożyć go w siedzibie MOPS mieszczącej się przy ul. Słowackiego 34, w pokoju nr 4 (tam również dostępne są druki wniosków). Można to uczynić osobiście lub drogą pocztową. Kartę należy odebrać w MOPS.

   Dzięki Jarosławskiej Karcie Seniora osoby powyżej 60. roku życia mogą korzystać ze zniżek na seanse filmowe, pływalnię czy do Podziemnego Przejścia Turystycznego. Ponadto karta uprawnia do 10 % zniżki na zakup okularów korekcyjnych, 5 % zniżki na zakup towaru na stoisku firmowym Sport Centrum w „Centrum Handlowym PRUCHNICKA” czy 10 % zniżki na usługi kosmetyczne. Pełny katalog partnerów i ulg można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta w zakładce Jarosławska Karta Seniora.

Komentarze
Popularne
Najnowsze na Forum