Podkarpackie po raz trzeci

Autor: ek 23.02.2018 Nr: 8/2018
Podkarpackie po raz trzeci

W sobotę, 17 lutego w Galerii Rynek 6 Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Podkarpackie Teraz”.

„Podkarpackie Teraz” jest trzecią edycją wystawy fotograficznej skupiającej grupy, kluby i stowarzyszenia. Wydarzenie, już nie po raz pierwszy połączyło ludzi o podobnych zamiłowaniach.

– Nazwa wystawy doskonale oddaje ideę, która przyświecała organizatorom. Podkarpackie grupy Fotograficzne. Podkarpackie Pasje. Podkarpackie zdjęcia. Podkarpackie Teraz. Teraz jest najlepszy czas na to, by działać. Teraz współpracujemy razem. Teraz a nie wcześniej, czy później – mówi Michał Mach, prezes JAF.

   Prezentowana ekspozycja zawiera zdjęcia o różnorodnej tematyce, wykonane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Na wystawie zobaczyć można fotografie zrealizowane przez osoby zrzeszone z Jarosławskim Towarzystwem Fotograficznym Atest 2000, Klubem Fotograficznym Atest 70, Krośnieńskim Kółkiem Fotograficznym „Kuźnia Światła”, Mielecką Grupa Fotograficzną MGF, Rzeszowskim Stowarzyszeniem Fotograficznym RSF, Sekcją Fotograficzną Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rzeszowie, Sekcją Fotografii Krajoznawczej PTTK w Rzeszowie oraz Stalowowolskim Stowarzyszeniem Fotograficznym „Animus”. Inicjatorem tego przedsięwzięcia była Jarosławska Agencja Fotograficzna. 

Komentarze
Popularne
Komentowane