„Stacja Brodway” – muzycznie o marzeniach

Autor: 02.03.2018 Nr: 9/2018
Mnóstwo pasji i jeszcze więcej przekazanych emocji – musical zachwycił widzów.
Mnóstwo pasji i jeszcze więcej przekazanych emocji – musical zachwycił widzów.

Musical „Stacja Brodway” na podstawie spektaklu „Metro” Janusza Józefowicza podbił serca nie jednej już widowni. Młodość, pasja i prawdziwy talent. To niezwykłe widowisko muzyczno-taneczne mieli okazję obejrzeć mieszkańcy gminy Tryńcza w minioną niedzielę, 25 lutego w hali widowiskowo-sportowej.

O czym był musical? To przepiękna opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim o romantycznej miłości. Młodzi, utalentowani ludzie szukają szczęścia w życiu i miłości. Przyjeżdżają na casting do teatru, ale ten nie kończy się dla nich pomyślnie. Organizują zatem na stacji metra własny musical dla pasażerów, który odnosi niebywały sukces. I wtedy dopiero pojawia się propozycja ze wspomnianego teatru. Czy przyjmą propozycję?

Zaprosiliśmy mieszkańców gminy na piękne widowisko muzyczne i taneczne, ciepłe, wzruszające, jednakowoż radosne i niosące nadzieję nawet w chwilach zwątpienia. Zjawiskowy taniec, śpiew i pasja młodych ludzi wprost emanowała ze sceny. Mamy nadzieję, że widowisko było rozgrzewającą propozycją na zimowy wieczór – przyznaje Marta Harapińska, p.o. dyrektora TCK w Tryńczy.

   Realizatorem tego wspaniałego musicalu był Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk przy współpracy Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie i Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie, a grają w nim dorośli i młodzież z powiatu leżajskiego i łańcuckiego zrzeszeni w Teatrze Muzycznym Broadway. Współorganizatorem wydarzenia był Wójt Gminy Tryńcza i Trynieckie Centrum Kultury.

Komentarze