Odnalazł się następnego dnia

Autor: 02.03.2018 Nr: 9/2018
Odnalazł się następnego dnia
Fot. KPP

Policjanci z przeworskiej komendy poszukiwali 60-letniego mieszkańca powiatu, który 21 lutego wieczorem wyszedł z domu i nie wrócił. Mężczyzna został odnaleziony. Na szczęście nic mu się nie stało.

21 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku, przyjęto zawiadomienie o zaginięciu 60-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Mężczyzna wyszedł z domu wieczorem, około godz. 19 i nie powrócił. Jego rodzina rozpoczęła poszukiwania na własną rękę. Następnie o zaginięciu powiadomiła Policję.

   Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Do akcji wykorzystano również psa tropiącego. Rano policjanci po raz kolejny sprawdzali dworce, przystanki autobusowe, szpital, rejon rzeki Mleczka oraz pobliskie pola. Niestrudzenie akcję poszukiwawczą na własną rękę prowadziła również rodzina zaginionego.

   Następnego dnia przed południem mężczyzna został odnaleziony. 60-latek przebywał na polach w Przeworsku w pobliżu zabudowań i był wychłodzony. Wezwany zespół karetki pogotowia udzielił mężczyźnie pomocy medycznej.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum