Marzenia się spełniają

Autor: ek 02.03.2018 Nr: 9/2018
ReggaeGang System
ReggaeGang System

Ukazał się teledysk do utworu „Pomylony świat” promujący debiutancki krążek jarosławskiego zespołu ReggaeGang System. Niebawem pojawi się również płyta.

W kwietniu ubiegłego roku na łamach Gazety Jarosławskiej ukazał się artykuł, w którym opowiedzieliśmy o marzeniu jednego z jarosławskich zespołów, które dotyczyło nagrania własnej płyty. Od spełnienia marzenia członków zespołu dzieliło kilka tysięcy złotych. Dziś śmiało możemy poinformować, że wszystko się  udało. W przeciągu najbliższych dni ukaże się debiutancka płyta zespołu.

– Na płycie znajduje się osiem utworów utrzymanych w stylistyce reggae, ska oraz rock. Z tego siedem utworów jest naszego autorstwa, natomiast jeden to cover francuskiej grupy Yebo – mówi basista Wojciech Kaszowski.

Praca nad płytą zajęła zespołowi prawie rok, a płyta jest już w tłoczni. Wszystkich fanów zespołu odsyłamy do obejrzenia teledysku do utworu „Pomylony świat” promującego debiutancki krążek. Można go znaleźć także na naszym Facebooku.

– Teledysk został zrealizowany jesienią ubiegłego roku przez telewizję internetową Twoją TV. Zdjęcia były kręcone na terenie Jarosławia i Rzeszowa – dodaje W. Kaszowski.

   Przypomnijmy, że ReggaeGangSystem to zespół z trzyletnim stażem, choć historia zespołu sięga wielu lat wstecz. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Damian „YongSoul” Jacyna

(wokal), Agnieszka Walczak (wokal), Wojtek Kaszowski (gitara basowa), Rafał Antosiewicz (instrumenty klawiszowe), Bogdan Olszański (perkusja), Mateusz Neścior (gitara), Bartłomiej Kiper (trąbka), Urszula Kiper (puzon)oraz Wojciech Wołowiec (saksofon).

 

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum