Wysoka porażka w Kielcach

Autor: ts 23.03.2018 Nr: 12/2018

PIŁKA RĘCZNA – II LIGA MĘŻCZYZN: Piłkarze ręczni przeworskiego Orła nie radzą sobie w drugiej części sezonu. Nasz zespól przegrał kolejny mecz, tym razem wysoko w Kielcach.

AZS UJK Kielce - SPR Orzeł Przeworsk 42-30 (22-14)

Orzeł: Nehrebecki, Król – Kozdroń 11, Sołek 1, Chudzik, Leja, Gancarz 2, Majcher 4, Kuras, Kornafel 3, Rybak 5, Świerk 4.

Kary 8 i 8. Widzów 150.

Orzeł nie miał atutów w tym pojedynku. Dominacja gospodarzy była ogromna. AZS prezentował szybką i skuteczna piłkę ręczną już do przerwy wypracowując sobie solidna zaliczkę. Podopieczni trenera Sebastiana Pelca słabo spisywali się w defensywie, tracąc w pierwszych 30 minutach aż 22 gole. Po zmianie storn obraz gry nie zmienił się. Miejscowi kontynuowali swoją taktykę i zdecydowanie wygrali.

POZOSTAŁE WYNIKI: Padwa Zamość - VIVE II Kielce 25:22; Wisła Sandomierz - SMS Kielce 27:19 (17:11); Politechnika Świętokrzyska - MOSiR Bochnia 25:30.