Brązowy Tramp

Autor: ts 23.03.2018 Nr: 12/2018

ŁUCZNICTWO: Łucznicy Trampu Jarosław wywalczyli brązowy medal podczas XXVII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbywały się w Zgierzu.

W imprezie brało udział ponad dwustupięćdziesięciu zawodników z około pięćdziesięciu klubów z całej Polski, w tym sześcioro reprezentantów  UKS Tramp działającego przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. W mistrzostwach swietnie spisała się drużyna dziewcząt, która w składzie: Sylwia Zając, Joanna Gilowska, Natalia Babiak i Weronika Macina wywalczyła brąz i tym samym zdobyła tytuł II Halowych V-ce Mistrzyń Polski Juniorów Młodszych. – Do odbywających się w niedzielę eliminacji indywidualnych zakwalifikowało się troje zawodników jarosławskiego Trampu: Dawid Nowak(ostatecznie 13 miejsce), Natalia Babiak(miejsce 10 ), którzy odpadli w 1/8 finału oraz Sylwia Zając, której o włos nie udało się dostać do strefy medalowej i ostatecznie skończyła na miejscu 7. Za to zespół mieszany mikst w składzie Sylwia Zając i Dawid Nowak uplasował się na wysokim 6 miejscu – mówi Wiesław Kutyła, trener naszych łuczników.