Presov wygrał w Jarosławiu

Autor: ts 30.03.2018 Nr: 13/2018
Presov wygrał w Jarosławiu
Fot. K. Peszko

Słowacki ekstraligowiec SSK Presov wygrał memoriał Leszka Gduli organizowany przez SPR JKS Jarosław.


Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Kobiet poświęcony pamięci zmarłego w 1991 roku Leszka Gduli, długoletniego działacza tej dyscypliny sportu w JKS, który odbył się w sobotę 24 marca wygrał ekstraligowy zespół SSK Presov. – Wracamy do tradycji i wznawiamy turniej, który cieszył się sporym uznaniem. W tym roku zawody miały skromną obsadę, ale to dopiero początek. Serdecznie dziękujemy władzom i zawodniczkom Sośnicy Gliwice oraz władzom i zawodniczkom SSK Presov za przyjęcie naszego zaproszenia i przyjazd do Jarosławia. Dziękujemy także Tomaszowi Gruntowi z firmy Transgrunt oraz Norbertowi Misiągowi z firmy Jedynka Kantory, Jerzemu Kiełbowiczowi z firmy Agra i hurtowni sportowej Profi-Sport za wsparcie tej imprezy – mówią działacze SPR JKS. Goście ze Słowacji wygrywając obydwa mecze z Sośnicą Gliwice i JKS-em, zajęli pierwsze miejsce w turnieju, na drugim uplasowała się Sośnica, a na trzecim „ jak na gościnność gospodarza” przystało JKS. W naszym zespole zagrało kilka młodych zawodniczek, wychowanek JKS-u, którym przygląda się trener Vit Teleky, ale również testowane trzy nowe piłkarki. Treansgrunt Tomasz grunt, jefynka kantory, agra jezrzy kielbowicz profi sport.

SPR JKS – SOŚNICA GLIWICE 28-29 (18-16)
JKS:
Kulpa, Mitura – Wojtaszek, Bartoszek, Wilczak 8, Kozdrowicz, zawodniczka testowana I 6, Sestakova, Moszkowicz 1, Płocica, Ryshko 4, zawodniczka testowana II, Motowidło 9.

SPR JKS – SSK PRESOV 26-35 (17-17)
JKS:
Kulpa, Mitura – Wojtaszek, zawodniczka testowana I 1, Kozdrowicz 1, Łobaziewicz, Sestakova 4, Luberecka, zawodniczka testowana II, Strzębała, Bajzova 4, zawodniczka testowana III 9, Turkalo 7, Motowidło.

SSK PRESOV – SOŚNICA GLIWICE 28-23 (14-15)

 

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum