„Magia Kolorów” po raz jedenasty

Autor: ek 06.04.2018 Nr: 14/2018
„Magia Kolorów” po raz jedenasty
Fot. ZSI w Jarosławiu

27 marca w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu odbył się finał Powiatowego Konkursu Projektowania Ubioru „Magia Kolorów 2018”.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu jarosławskiego. W tym roku odbyła się już jego XI edycja. Wydarzenie przez cały ten czas cieszy się niesłabnącą popularnością.

   Na konkurs wpłynęło 98 prac nadesłanych przez 59 autorów z 10 szkół naszego powiatu. Jury po ich obejrzeniu i ocenie pod wieloma względami przyznało następujące nagrody. Statuetki ufundowane przez starostę jarosławskiego otrzymała Kinga Bawor (SP w Laszkach), Emilia Skrzycka (SP nr 2 w Jarosłaiu) oraz Karolina Skrzypek (SP w Piwodzie). Z kolei wyróżnienie honorowe odebrała Ilona Duda (SP nr 2 w Jarosławiu), Ilona Miazga (także SP nr 2 w Jarosławiu), Wiktoria Środzińska (SP w Laszkach) oraz Oliwia Szostak (SP w Chtyńcu).

   Dodatkowo laureatka I miejsca otrzymała nagrodę rzeczową w postaci Albumu „Powiat Jarosławski w Obiektywie”, Przewodnika turystycznego „Aktywnie po powiecie” oraz głośnika bezprzewodowego. Pozostali laureaci i uczestnicy odebrali bony podarunkowe i drobne upominki ufundowane przez zakład odzieżowy Mens’Field w Przeworsku oraz Radę Rodziców przy Zespole Szkół Innowacyjnych.

   Wydarzenie uświetnił pokaz mody.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum