KWT rozstrzygnięty

Autor: ek 06.04.2018 Nr: 14/2018
KWT rozstrzygnięty
Fot. ZSTIO

W dniach 22-23 marca w ZSTiO odbył się finał Konkursu Wiedzy Technicznej. Wydarzenie zgromadziło uczestników z całego województwa.

Konkurs Wiedzy Technicznej z roku na rok zyskuje coraz to większą rangę i znaczenie. Wydarzenie od samego początku przyciągało rzesze młodych ludzi. W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło ponad 800 uczniów z 44 Gimnazjów i 34 szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa. 22 marca swoją wiedzę zaprezentowali gimnazjaliści, zaś w dniu następnym zmagali się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

   Laureatami konkursu w kategorii interdyscyplinarnej dla szkół gimnazjalnych zostali: I miejsce – Justyna Selwa, uczennica Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie, II miejsce – Maksymilian Kubiczek, uczeń Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy, III miejsce – Dalia Adamowicz, uczennica Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie.

   W kategorii dla szkół ponadgimnazjalnych najlepiej zaprezentowali się: I miejsce – Katarzyna Domagalska, uczennica  I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu,

II miejsce – Michał Chmura, uczeń tej samej placówki, III miejsce – Adam Wątroba, uczeń IV Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie.

   Finaliści konkursu otrzymali statuetki i gadżety ufundowane z budżetu Powiatu Jarosławskiego oraz nagrody w postaci bonów zakupowych w sieci Komputronik, dzięki wsparciu Fundacji „Twoja Szansa”.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum