Zwyciężyła świecąca fryzura dla panny młodej

Autor: Erka 06.04.2018 Nr: 14/2018
Najlepsze fryzjerki z wychowawczynią Wiesławą Kamińską i Komendantem Hufca Beatą Michałuszko.
Najlepsze fryzjerki z wychowawczynią Wiesławą Kamińską i Komendantem Hufca Beatą Michałuszko.
Fot. Wiesława Kamińska

Czternaście dziewcząt rywalizowało o tytuł najsprawniejszej fryzjerki w konkursie „Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy” zorganizowanym przez nauczycieli szkolenia praktycznego Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących we współpracy z jarosławskim Hufcem Pracy.

Teoria nie sprawiła uczestniczkom żadnego problemu. Więcej emocji przyniosła cześć praktyczna.

   - Absolutnie wszystkie uczestniczki projektowały swoje pomysły z tak wielkim zaangażowaniem i chęcią zdobycia pierwszego miejsca, że w sali zapanował duch ambitnej rywalizacji. Uwagę zwracały misterne „rusztowania”, wygładzone pasma, zalotne loczki, bogate dodatki: brokaty i biżuteria w oparach lakierów. Zaskakiwały różne rozwiązania i precyzyjność w modelowaniu – opisuje fryzjerskie zmagania Beata Michałuszko, Komendant 9-12 Hufca Pracy w Jarosławiu. – Wygrywa fryzura żmudnie wyplatana na jasnych włosach w przepięknym ułożeniu „koronkowych” pasm – która świeci. Stworzyła ją Aleksandra Kusy – podsumowuje B. Michałuszko.  

   Drugie miejsce zajęła Andżelika Małek z perfekcyjnym kokiem-różą na jasnych włosach, trzecie miejsce przypadło w udziale Agnieszce Kowal, która nadała wyjątkowo zgrabny profil upiętej przez siebie fryzurze na ciemnych włosach z delikatnymi kwiatuszkami.

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum