O krok od złota

Autor: ts 13.04.2018 Nr: 15/2018

TENIS STOŁOWY: Dawid Jadam, młody zawodnik PKS-u Kolping, startujący w kategorii żaków zanotował kolejny sukces w Grand Prix Polski.

Tym walczył w Mławie, gdzie zdobył srebrny medal. Lepszy okazał się tylko Marcel Błaszczyk. – Zarówno Jadam jak i Błaszczyk stworzyli kapitalne widowisko w finale 3. Grand Prix Polski. Pięciosetowy bój obfitował w wiele efektownych oraz wiele emocji. Górą był Błaszczyk, który zachował więcej zimnej krwi i wygrał 3:2 (6,-7,7,-7,13) – mówią działacze Kolpinga. Wśród chłopców w Mławie wystąpił także Szymon Flaumenhaft, który zajął miejsca w przedziale 33-40. W rywalizacji dziewcząt najlepiej wypadła Kinga Hawro (miejsca 21-24), a Dagmara Kłak znalazła się w przedziale miejsc 25-32.