Śmiertelna ofiara wypadku

Autor: bk 20.04.2018 Nr: 16/2018

Młody mężczyzna, mieszkaniec gminy Chłopice stracił życie w wypadku do jakiego doszło w ubiegły weekend w Dobkowicach. Pojazd, którym 22-latek jechał wraz z dwoma innymi mężczyznami zjechał z drogi, uderzył w przepust i koziołkował. Dwaj pozostali mężczyźni przeżyli, byli pijani.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że przyczyną tragicznego wypadku była utrata panowania nad pojazdem przez kierującego. Suzuki zjechało do przydrożengo rowu, następnie uderzyło w betonowy przepust i ogrodzenie posesji. Auto dachowało.

   Pojazdem podróżowali trzej mężczyźni. Dwaj z nich to mieszkańcy gminy Chłopice (22- i 25-latek), trzecim z mężczyzn był 21 letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Wszyscy trzej trafili trafili do szpitala w Jarosławiu.

Badanie trzeźwości wykazało, że 21-latek miał ponas 2,3 promila alkoholu w organizmie, jego 25 letni kolega ok. 1,5 promila. Od najciężej rannego 22-latka pobrano krew do badań. Niestety kilka godzin po zdarzeniu młody mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.

   Policja, pod nadzorem prokuratora, bada okoliczności wypadku, ustala także który z mężczyzn kierował pojazdem.

Komentarze
Popularne
Komentowane