Wygrali indeksy PWSTE

Autor: bk 20.04.2018 Nr: 16/2018
Laureaci i prorektorzy, którzy wręczyli im zdobyte nagrody.
Laureaci i prorektorzy, którzy wręczyli im zdobyte nagrody.

Uczestnicy marcowego dnia otwartego zorganizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Techniczno-Ekonomiczną w Jarosławiu, którzy najlepiej sprawdzili się w zorganizowanych przez uczelnię konkursach odebrali nagrody. Do przyszłych studentów trafiły indeksy PWSTE, głośniki bezprzewodowe i aparaty fotograficzne.

PWSTE przyzywyczaiło już uczniów ostatnich klas szkół średnich, że dni otwarte to nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą uczelni ale także możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, w tym indeksów uprawniających do rozpoczęcia studiów na dowolnym, wybranym przez siebie kierunku na jarosławskiej uczelni.

    Podczas tegoroczego dnia otwartego, który miał miejsce w czwartek, 8 marca było kilka szans na wygraną. Przybyli uczniowie mogli sprawdzić się w teście dotyczącym jarosławskiej uczelni. Pięć osób, które poradziły sobie najszybciej z 15. pytaniami otrzymało indeksy otwierające drzwi do podjęcia studiów na dowolnym kierunku na PWSTE. Oczywiście warunkiem rozpoczęcia nauki na uczelni jest zdanie matury.

   Kolejne dwa zadania, w których wygrać mozna było nagrody rzeczowe skierowane były osobno do dzieczyn i chłopców. Przyszłe studentki, korzystając z obecności na dniach otwartych, znanego z anteny Radia ESKA, Michała Sobkowskiego, miały za zadanie zrobić sobie z nim selfie i opublikować na portalu społecznościowym. Wygrywały zdjęcia z największą liczbą lajków. Rywalizację o polubienia przygotowano także dla panów. Oni za zadanie mieli stworzyć najpopularniejszy filmik z życzeniami dla Pań (dzień otwarty miał miejsce w Dzień Kobiet).

   Podczas wręczenia nagród, które odbyło się w środę, 11 kwietnia zwycięstwa przyszłym studentom gratulowali Dorota Dejniak, prorektor ds. dydaktycznych PWSTE oraz Ryszard Pukała, prorektor ds. studenckich.

– Bardzo się cieszę. Nie spodziewałam się, że na dniu otwartym będę mogła wygrać indeks. Postanowiłam spróbować i się udało – mówiła podczas spotkania Wioletta Podwyszyńska, która wygrała indeks na kierunek budownictwo. Jak przyznała przyszła absolwentka szkoły średniej nie jest jeszcze pewna czy naukę kontynuować będzie w Jarosławiu.

– To zależy od matury. Przez cztery lata uczęszczam do liceum w Jarosławiu i nie ukrywam, że na studia chciałabym pójść gdzieś dalej – mówia laureatka indeksu PWSTE.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane