Piłka nożna V liga: Doświadczony Piotr Boratyn zapewnił kolejny sukces Orła Przeworsk. Lider łatwj przeprawy nie miał, bo drużyna z Kaszyc mocno się stawiała.

Orzeł Przeworsk - Biało-Czerwoni Kaszyce 3:1 (1:0)

Bramki: Boratyn 3, 73, 85 – Cyran 79.

Orzeł: Kurosz – Misiąg, Strączek, Misiło ż, Kowal – Wilk, Barszczak, Struś ż (78 Salwach), Kudła (90 Piątek), Pigan (36 Cząstka ż, 74 Paluch) – Boratyn ż (86 Tworzydło).

Kaszyce: M. Lorenowicz – K. Wota (16 Sas), Grabowski (68 Kuźmiński), Radwański P. Wielgosz (86 Huszlak) – P. Lorenowicz, B. Wielgosz ż, A. Wielgosz, Stasiło (46 Cyran), Chwasta ż – B. Wota.

Sędziował: Pachołek (Lubaczów). Widzów 300.

Boratyn jak wino, im starszy tym lepszy. Bardzo dobra gra napastnika Orła pozwoliła przeworskiej drużynie zainkasować komplet punktów. Gospodarze objęli prowadzenie już w 3 minucie. Potem kontrolowali mecz, aczkolwiek rywale kilka sytuacji mieli. W drugiej połowie miejscowi podwyższyli wynik, ale musieli być czujni do końca. Biało-Czerwoni pokusili się wprawdzie o kontaktowe trafienie, jednak rękę, a raczej nogę na pulsie trzymał Boratyn.

Pogoń-Sokół Lubaczów - Santos Piwoda 4:0 (1:0)

Bramki: Wojtowicz 37, Dyś 57-karny, Tworko 80, Małecki 90.

Lubaczów: Łakomy – Wojdak (70 Halejcio), Dyś, Wojtowicz, Damian Polucha (65 Dawid Polucha) – Batycki (83 Krywko), Zając (78 Szawtoga), Małecki, Świstak (60 Sopel) – Tworko, Cisek ż.

Piwoda: P. Skrzypek ż – Iwański, Piliszko, Damian Skrzypek [cz-faul], Polczak – Dawid Skrzypek, Pindak, Niemczak (63 Gawura), Purcha – R. Skrzypek, Wojciechowski ż (80 Leś).

Sędziował Grodecki (Przemyśl). Widzów 100.

Łatwe zwycięstwo drużyny z Lubaczowa, która dominowała niemalże od początku do końca. Zespół z Piwody trzymał się dzielnie praktycznie tylko w pierwszych 45 minutach. Niestety po przerwie wyraźnie opadł z sił.

POZOSTAŁE MECZE: San Hurko/Hureczko - MKS Kańczuga 1:0 (1:0) Delikat 35; Motor Grochowce - Start Pruchnik 3:2 (1:2) Bąk 21, Wiącek 60, Rudnicki 85 – K. Wikłasz 4, Stanik 17; KS Kisielów-Pełnatycze - LKS Skołoszów 0:1 (0:0) Pilawa 90+4; Sanoczanka Święte - Zorza Zarzecze 2:1 (1:0) Mucha (39, Gawłowski 80-karny – Rząsa 56; MKS Radymno - Roztocze Narol 4:2 (2:1) Studziński 16, samob 30, Hamacher 49, Madaj 90+2 – Zuchowski 27, Lageżyński 60; Płomień Morawsko - Huragan Gniewczyna 4:1 (2:1) Pajda 15, Hulak 23, Adamarek 59, Owarzany 90+2 – Tutka 14.

1.           Orzeł   19       43       53-13

2.           Pruchnik         18       34       39-21

3.           Święte            18       31       36-23

4.           Kańczuga      18       30       30-20

5.           Lubaczów      19       29       27-17

6.           Radymno       19       29       31-29

7.           Skołoszów     18       28       32-22

8.           Hurko/Hureczko        18       27       28-35