Najpierw samobójstwo, potem potrącenie pieszego

Autor: 27.04.2018 Nr: 17/2018

18 kwietnia. Jedna data, jedna miejscowość. W Gorzycach w gm. Tryńcza w odstępie zaledwie dwóch godzin doszło do dwóch zdarzeń. Najpierw samobójstwo popełnił mieszkaniec tej wioski, a chwilę później, zaraz obok miejsca jego zamieszkania doszło do potrącenia pieszego.

Około godziny 16.50 kobieta zawiadomiła policję o znalezionym ciele swojego męża. Ciało 54-latka było zamocowane do rury instalacyjnej w pomieszczeniu podpiwniczenia budynku mieszkalnego. Nie odnaleziono na nim śladów, świadczących o działaniu osób trzecich.

   Natomiast około 18.45, czyli niespełna dwie godziny później, doszło do potrącenia pieszego. 44-letni mężczyzna prowadząc rower niewłaściwą stroną drogi, najprawdopodobniej zatoczył się pod wyprzedzający go pojazd marki Audi A6, doprowadzając do zdarzenia drogowego, na skutek którego doznał obrażeń ciała. Samochodem kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, była trzeźwa. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał blisko 2,5 promila alkoholu.

 

 

 

 

Komentarze
Popularne