Talenty na scenie

Autor: ek 27.04.2018 Nr: 17/2018
Talenty na scenie

Występy solowe i  grupowe, pokazy artystyczne i akrobatyczne, a przy tym mnóstwo dobrej zabawy i radości – tak właśnie przebiegały eliminacje do X edycji jarosławskiego wydania „Masz Talent”, które odbyły się w czwartek, 19 kwietnia.

„Masz Talent” to odzwierciedlenie telewizyjnego show, organizowane przez Jarosławską Fundację Pomocna Dłoń. Wydarzenie od samego początku cieszy się niesłabnącą popularnością. Od lat, nawet z najodleglejszych polskich miejscowości przyciąga osoby odznaczające się nadzwyczajnymi zdolnościami i talentami.

   W tegorocznych eliminacjach zaprezentowało się około 30 uczestników, z których ośmioosobowe jury pod przewodnictwem Aleksandry Góreckiej wyłoniło finałową dwunastkę. Do finału zakwalifikowali się: Dominik Turdyn, Aleksandra Wygnaniec, Agnieszka Bąk, Oliwia Pasternak, Zespół Gimnastyczno- Akrobatyczny „PINK- ART”,  Kinga Parzyszek, duet Klaudia Kowalik i Natalia Gral, Emilia Umińska, Wiktoria Turek, Alina Wawrzaszek, Zuzanna Kukułka oraz Martyna Cena. To właśnie oni rywalizować będą o zwycięstwo. Nie brakowało występów wokalnych, tanecznych, gry na instrumentach, a nawet pokazów akrobatycznych. Eliminacje prowadziła Alicja Zając, prezes Jarosławskiej Fundacji Pomocna Dłoń.

   Finał konkursu odbył się 26 kwietnia. Występy finalistów będzie można również obejrzeć na wielkiej scenie, podczas tegorocznej majówki.

Komentarze