Zwyciężyli w „Masz Talent”

Autor: ek 04.05.2018 Nr: 18/2018
Zawodnicy rywalizowali ze sobą na bardzo wysokim poziomie.
Zawodnicy rywalizowali ze sobą na bardzo wysokim poziomie.
Fot. CKiP

26 kwietnia w Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbył się finał X edycji „Masz Talent”.

O wydarzeniu było już głośno w ubiegłym tygodniu. Wtedy miały bowiem miejsce eliminacje, które zgromadziły uczestników nawet z sąsiednich województw. W zmaganiach wzięło udział około 30 uczestników, z których jury w składzie: Aleksandra Górecka – przewodnicząca jury, Renata Telega, Lucyna Pleśniak, Bernadeta Korczewska, Henryk Cebula, Maciej Inglot, Radosław Piestrak oraz Alicja Zając wyłoniło najlepszą dwunastkę, która zmierzyła się w finale.

– Poziom uczestników był naprawdę wysoki – podkreślała niejednokrotnie Alicja Zając, prezes Jarosławskiej Fundacji „Pomocna Dłoń”, a zarazem pomysłodawczyni i organizator przedsięwzięcia podczas eliminacji, jak i finału.

   Po obejrzeniu wszystkich występów jury ogłosiło wyniki. Nagrodę Grand Prix otrzymała Aleksandra Wygnaniec. I miejsce zajął Dominik Tudryn, II miejsce - Agnieszka Bąk,

III miejsce - Oliwia Pasternak. Wyróżnione zostały: Zuzanna Kukułka, Kinga Parzyszek oraz duet: Natalia Gral i Klaudia Kowalik. Z kolei nagroda publiczności powędrowała do małych gimnastyczek z grupy Pink Art.

   Występy zwycięzców będzie można obejrzeć podczas tegorocznej Majówki.

Niewykluczone, że podobne wydarzenie odbędzie się niebawem w Krakowie. Wśród jury pojawiła się bowiem propozycja, by poszerzyć skalę tego przedsięwzięcia i zorganizować je jesienią w Krakowie.

   Prezes Jarosławskiej Fundacji „Pomocna Dłoń” składa serdeczne podziękowania uczestnikom, członkom jury oraz wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia.

Komentarze
Popularne