Zwyciężyli w Konkursie Piosenki Europejskiej

Autor: ek 18.05.2018 Nr: 20/2018
Zwyciężyli w Konkursie Piosenki Europejskiej
Fot. MOK

11 maja na jarosławskim Rynku odbyło się wręczenie nagród i dyplomów laureatom Konkursu Piosenki Europejskiej.

W ubiegłym tygodniu odbywały się przesłuchania do Konkursu Piosenki Europejskiej. Jego laureaci zaprezentowali się 11 maja na jarosławskim Rynku podczas wydarzenia „Integracyjny Jarmark z Funduszami Europejskimi – DOFE na Podkarpaciu”.

    Spośród występów solowych w kategori klas I-III najlepiej zaprezentowały się: Olivia Wardyga - SP nr 4 w Jarosławiu, Oliwia Skorupka - SP nr 7 w Jarosławiu oraz Sandra Gąska - SP nr 1 w Radymnie. W kategorii klas IV-VII najlepszy okazał się Mateusz Wolwowicz - SP nr 6 w Jarosławiu, tuż po nim były: Emila Bednarska - SP Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu, Anna Gołasiewicz - SP nr 7 w Jarosławiu, Katarzyna Matuszek - SP w Radymnie oraz Weronika Trojanowska - SP nr 10 w Jarosławiu.

W kolejnej kategorii nagrodzona została: Paulina Lis - SP nr 5 w Jarosławiu, Izabela Gilarska - SP Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu i Monika Balawender - SP nr 5 w Jarosławiu.

W kategorii szkół średnich zwyciężył Daniel Cicirko - ZSSCHiO w Jarosławiu, Klaudia Kowalik - ZSDGiL w Jarosławiu, Zuzanna Kopyt - ZST w Leżajsku, a także Jagoda Kudyba - ZSDGiL w Jarosławiu.

Wśród zespołów najlepiej zaprezentował się Duet Amelii Rabczak i Miriam Łakomskiej - SP w Radymnie oraz Chór szkolny I LO w Jarosławiu.

Komentarze
Popularne