„Kocham ręczną na Orliku”

Autor: ts 18.05.2018 Nr: 20/2018
„Kocham ręczną na Orliku”

Orlik Wólka Pełkińska był areną zmagań młodych pasjonatów piłki ręcznej z klas III – IV szkoły podstawowej, którzy walczyli o przepustki do zawodów wojewódzkich ogólnopolskiego turnieju o nazwie „Kocham ręczną na Orliku”. 


Po sześć zespołów dziewcząt i chłopców (prawie 100 osób) dopingowanych przez równie liczną publiczność rozegrało 22 spotkania.  Pierwsze miejsca w obu turniejach wywalczyły ekipy  UKS-u Jedynka Pruchnik, które rywalizowały o wygraną z  UKS-em  Fortis Rozbórz Długi, SP Tuczempy, SP nr 10 Jarosław i gospodarzami SP Wólka Pełkińska.

Chłopcy - WYNIKI SPOTKAŃ grupa A

UKS FORTIS ROZBÓRZ DŁUGI                         -           UKS JEDYNKA PRUCHNIK I                             1 : 7

UKS JEDYNKA PRUCHNIK I                  -           SP TUCZEMPY                                                    10 : 0

UKS FORTIS ROZBÓRZ DŁUGI                         -           SP TUCZEMPY                                                     8 : 1

TABELA GRUPY A

  1. 1.      UKS JEDYNKA PRUCHNIK I                  2          6          17-1 
  2. 2.      UKS FORTIS ROZBÓRZ DŁUGI             2          3          9-8 
  3. 3.      SP TUCZEMPY                                           2          0          1-18 

 

WYNIKI SPOTKAŃ grupa B

SP WÓLKA PEŁKIŃSKA ZIELONI        -           UKS JEDYNKA PRUCHNIK II                           3 : 1

UKS JEDYNKA PRUCHNIK II                 -           SP WÓLKA PEŁKIŃSKA NIEBIESCY              3 : 0

SP WÓLKA PEŁKIŃSKA ZIELONI        -           SP WÓLKA PEŁKIŃSKA NIEBIESCY              3 : 0

TABELA GRUPY B

  1. 1.      SP WÓLKA PEŁKIŃSKA ZIELONI        2          6          6-1
  2. 2.      UKS JEDYNKA PRUCHNIK II                 2          3          4-3
  3. 3.      SP WÓLKA PEŁKIŃSKA NIEBIESCY    2          0          0-6

 

I półfinał (GR. A – I m / GR.B – II m)

UKS JEDYNKA PRUCHNIK I                  -           UKS JEDYNKA PRUCHNIK II                            7 : 1

II półfinał (GR. A – II m / GR.B – I m)

UKS FORTIS ROZBÓRZ DŁUGI                         -           SP WÓLKA PEŁKIŃSKA ZIELONI                   6 : 0

Mecz o V miejsce (drużyny z III miejsc w grupach)

SP TUCZEMPY                                           -           SP WÓLKA PEŁKIŃSKA NIEBIESCY               1 : 0

Mecz o III miejsce (przegrani z półfinałów)

SP WÓLKA PEŁKIŃSKA ZIELONI        -           UKS JEDYNKA PRUCHNIK II                            1 : 0

Miecz o I miejsce (zwycięzcy z półfinałów)

UKS JEDYNKA PRUCHNIK II                 -           UKS FORTIS ROZBÓRZ DŁUGI                         6 : 2

 

 

Dziewczyny - WYNIKI SPOTKAŃ grupa c

 

UKS FORTIS ROZBÓRZ DŁUGI                         -           UKS JEDYNKA PRUCHNIK II                           5 : 1

UKS JEDYNKA PRUCHNIK II                 -           UKS JEDYNKA PRUCHNIK I                              0 : 4

UKS FORTIS ROZBÓRZ DŁUGI                         -           UKS JEDYNKA PRUCHNIK I                             2 : 5

TABELA GRUPY C

  1. 4.      UKS JEDYNKA PRUCHNIK I                  2          6          9-2
  2. 5.      UKS FORTIS ROZBÓRZ DŁUGI             2          3          7-6
  3. 6.      UKS JEDYNKA PRUCHNIK II                 2          0          1-9

 

WYNIKI SPOTKAŃ grupa D

SP WÓLKA PEŁKIŃSKA                         -           SP TUCZEMPY                                                      2 : 4

SP TUCZEMPY                                           -           SP NR 10 JAROSŁAW                                          1 : 2

SP WÓLKA PEŁKIŃSKA                         -           SP NR 10 JAROSŁAW                                          2 : 8

TABELA GRUPY D

  1. 4.      SP NR 10 JAROSŁAW                    2          6          10-3
  2. 5.      SP TUCZEMPY                               2          3          5-4
  3. 6.      SP WÓLKA PEŁKIŃSKA              2          0          4-12

 

I półfinał (GR. A – I m / GR.B – II m)

UKS JEDYNKA PRUCHNIK I                  -           SP TUCZEMPY                                                      5 : 2

II półfinał (GR. A – II m / GR.B – I m)

UKS FORTIS ROZBÓRZ DŁUGI                         -           SP NR 10  JAROSŁAW                                          0 : 1

Mecz o V miejsce (drużyny z III miejsc w grupach)

UKS JEDYNKA PRUCHNIK II                 -           SP WÓLKA PEŁKIŃSKA                                     1 : 0

Mecz o III miejsce (przegrani z półfinałów)

SP TUCZEMPY                                           -           UKS FORTIS ROZBÓRZ DŁUGI                         3 : 6

Miecz o I miejsce (zwycięzcy z półfinałów)

UKS JEDYNKA PRUCHNIK I                  -           SP NR 10 JAROSŁAW                               2 : 2, k. 2 : 0

 

Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum