Rodzinnie na pikniku

Autor: 01.06.2018 Nr: 22/2018
Program artystyczny w wykonaniu najmłodszych tancerzy.
Program artystyczny w wykonaniu najmłodszych tancerzy.

„Szczęśliwa rodzina – szczęśliwe dziecko” – pod takim hasłem odbył się w niedzielę, 27 maja Gminny Piknik Rodzinny w Świętoniowej, zorganizowany przez wójta gminy Przeworsk Daniela Krawca, Gminny Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej.

Słoneczna pogoda przyciągnęła na piknik całe rodziny i to im został zadedykowany program pełen atrakcji, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W części artystycznej zaprezentowali się m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej w Świętoniowej oraz wychowankowie Szkoły Tańca Towarzyskiego „System Dance” w Przeworsku. Ciekawym punktem programu było spotkanie z „Super-Tatą”, na które zaproszenie przyjęli tatusiowie wykonujący ciekawe zawody. Rodzinnie można było również obejrzeć sprzęt i umundurowanie służbowe wykorzystywane w codziennej pracy przez  policję i inne służby mundurowe.

Na boisku sportowym zaś toczyła się sportowa rywalizacja, m.in. turniej piłki nożnej im. ks. Franciszka Wosia. Najmłodsi mieli okazję szaleć do woli na dmuchanym placu zabaw, karuzeli i trampolinie, jak również wziąć udział w wielu zabawach i konkursach z nagrodami.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane