Krzysztof Kądziołka gwiazdą juwenaliów

Autor: ek 01.06.2018 Nr: 22/2018
Krzysztof Kądziołka wystąpił podczas tegorocznych juwenaliów.
Krzysztof Kądziołka wystąpił podczas tegorocznych juwenaliów.

W ubiegłym tygodniu odbyło się święto studentów. Jedną z gwiazd, która zaprezentowała się w tym czasie na jarosławskiej scenie muzycznej był Krzysztof Kądziołka.

Koncertował w wielu miejscach, zarówno w kraju jak i za granicą. Można go było usłyszeć w londyńskich, jak i we wiedeńskich restauracjach, a także na lokalnej scenie. Brał również udział w telewizyjnych i radiowych programach rozrywkowych. Bo taki właśnie jest Krzysztof Kądziołka, który muzyką pasjonuje się od lat i jest najlepszym przykładem na to, że ze swoich marzeń nie należy rezygnować.

   Pan Krzysztof gra na gitarze, czasami również na harmonijce. Do tego śpiewa. Utwory pisze sam. W swoim repertuarze posiada kilka takich, które nie były jeszcze nigdzie wykonywane. Jednak piosenka, z której najbardziej jest dumny nosi tytuł „Słoneczko”. Powstała kilka lat temu.

– Jest to bardzo wesoła piosenka. Wszystkim się podoba. W ostatnim czasie zaproponowano mi, bym nagrał swój utwór w profesjonalnym studio – mówi K. Kądziołka

   Jak wspomina, muzyką i tańcem interesował się już za młodych lat. Później przyszły jednak chwile, że na jakiś czas musiał z tego zrezygnować. Obowiązki rodzinne i praca zawodowa sprawiły, że swoje upodobania trzeba było odstawić na boczny tor.

– Żona mi powiedziała, że od teraz będę tańczył tylko wokół niej – śmieje się żartobliwie mężczyzna. – Po latach postanowiłem jednak do tego wrócić – dodaje. – Przede mną wiele koncertów. Piszę, śpiewam, no i gram. Jakoś to leci. Cóż mogę więcej powiedzieć? – pyta na zakończenie K. Kądziołka.

   Godnym uwagi jest również fakt, że mężczyzna udziela się charytatywnie.

 

Komentarze
Popularne