Popołudnie pełne zabawy i uśmiechu

Autor: bk 08.06.2018 Nr: 23/2018
Popołudnie pełne zabawy i uśmiechu

Władze Gminy Radymno zaprosiły w niedzielę, 3 czerwca wszystkie dzieci z terenu gminy na coroczny Gminny Dzień Dziecka, który w tym roku odbył się w Ostrowie. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych mieszkańców gminy wiele atrakcji i pyszności, tak aby dzień dziecka był pełen radości, zabawy i uśmiechu.

– Przygotowaliśmy dla Was drogie dzieci liczne atrakcje, korzystajcie z nich i bawcie się dobrze. Dzisiaj jest wasze święto i postaramy się, aby każde z Was spędziło to popołudnie w doskonałym nastroju – mówił do zgromadzonych dzieci Bogdan Szylar, wójt Gminy Radymno. Podkreślając, że wszystkie przygotowane przez gminę atrakcje są bezpłatne.

– Jesteście nie tylko pociechą dla rodziców ale i dla całej gminnej społeczności. Zasługujecie na wszystko co najlepsze – dodawał wójt otwierając IV Gminny Dzień Dziecka na stadionie sportowym w Ostrowie.

   Impreza, jak co roku zgromadziła wielu mieszkańców Gminy Radymno, którzy chętnie korzystali z doskonałej pogody oraz przygotowanych przez organizatorów atrakcji. Najmłodsi wejść mogli do środka ogromnej dmuchanej rakiety i skorzystać z innych „dmuchańców” rozstawionych na terenie boiska sportowego, dla chętnych przygotowano przejazdy konną bryczką. Miłośnicy rodeo mogli spróbować swoich sił w ujeżdżaniu byka. Zafascynowani militariami mieli okazję obejrzeć pokaz sprzętu wojskowego, przygotowany przez I batalion czołgów z Żurawicy, a także samemu postrzelać na strzelnicy paintball.

   O atrakcje dla dzieci i chwilę relaksu dla ich rodziców zadbała animatorka, dzięki której najmłodsi uczestniczyć mogli w zabawach i konkursach z nagrodami. Jak co roku nie zabrakło także cukrowej waty, lodów, a także prawdziwej, wojskowej grochówki.

   Radosny gwar i uśmiechy dzieci, jakie towarzyszyły zebranym podczas całego niedzielnego popołudnia najlepiej pokazywały, że Dzień Dziecka organizowany przez Gminę Radymno to co roku bardzo udana impreza.

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane