Walczyli o Puchar Okręgu

Autor: ts 08.06.2018 Nr: 23/2018
Walczyli o Puchar Okręgu

ŁUCZNICTWO: Na torach łuczniczych LKS MAKOVIA w Makowisku odbyły się zawody łucznicze w ramach Pucharu Okręgu Rzeszowskiego. Była to pierwsza z trzech rund tych zawodów.


O pierwsze punkty w ramach tegorocznego pucharu walczyło w sumie 82 zawodników z 10 klubów i sekcji łuczniczych Podkarpacia. – W ostatnich latach prym w Polsce w kategorii młodzików wiodą zawodnicy z naszego okręgu, głównie za sprawą zawodników TRAMPU Jarosław, Podkarpacia Jedlicze oraz rzeszowskiego PIASTA 25. Dlatego też smaku tej rywalizacji dodawała walka pomiędzy aktualnymi medalistami Mistrzostw Polski młodzików i juniorów młodszych. Organizatorami  turnieju byli Urząd Gminy Jarosław, Rzeszowski Okręgowy Związek Łuczniczy, LKS MAKOVIA Makowisko, UKS TRAMP Jarosław.

M

Kategoria OPEN BL - 2x 50m T80-5 (2x36 strz.)

1

TOKARZ WOJCIECH

SKS "PIAST 25"

M

Kategoria MASTERS - 1x30m T80 (1x36 strz.)

 

1

BRZESKI JERZY

RSS-R LEGENDA

2

POPOWICZ JAN

RSS-R LEGENDA

3

SIUTA WACŁAW

RSS-R LEGENDA

4

KULINOWSKI Jan

RSS-R LEGENDA

5

MARCHENKO VOLODYMIR

UKS "Tramp"

6

WIĄCEK Henryka

RSS-R LEGENDA

7

PIĘKOŚ WŁADYSŁAW

MUKS "Podkarpacie"

M

Kategoria OPEN - 2x70m T120 (2x36 strz.) +IOR WA

1

WIĄCEK ANDRZEJ

CWKS Resovia

2

HETMAN KRZYSZTOF

LKS "JAR"

3

KUDROŃ JÓZEF

MUKS "Podkarpacie"

4

SIWOŃ JAKUB

UKS "Tramp"

5

KUDROŃ ROMAN

MUKS "Podkarpacie"

6

LASEK DAWID

ŁKS "SAGIT"

7

BIELA JAKUB

UKS "Tramp"

8

TOPOLNICKI RYSZARD

UKS "Tramp"

9

NĘDZA ANDRZEJ

SKS "PIAST 25"

10

KIJ KACPER

ŁKS "SAGIT"

11

KIJ KONRAD

ŁKS "SAGIT"

12

KUBIT PIOTR

MUKS "Podkarpacie"

M

Kategoria OPEN - 2x70m T120 (2x36 strz.) +IOR WA

1

OSUCH AGATA

UKS "Tramp"

2

MARCINKIEWICZ NATALIA

UKS "Tramp"

3

KOZAK URSZULA

LKS "JAR"

4

PIOTROWSKA PATRYCJA

ŁKS "SAGIT"

M

Kategoria Junior Młodszy - 2x60m T120 (2x36 strz.)+IOR WA

 

1

NOWAK DAWID

UKS "Tramp"

M

Kategoria Junior Młodszy - 2x60m T120 (2x36 strz.)+IOR WA

 

1

GILOWSKA JOANNA

UKS "Tramp"

2

HETMAN ANNA

LKS "JAR"

3

JANOCHA EWA

ŁKS "SAGIT"

4

ZAJĄC SYLWIA

UKS "Tramp"

5

CACKOWSKA JULIA

UKS "Tramp"

M

Kategoria MŁODZIK - ŁB 40/20m T120/T80 (2x36 strz.)

 

1

CZEKAŃSKI JAKUB

LKS "JAR"

2

SITEK KAROL

UKS "SAJDAK"

3

BIL KRYSTIAN

LKS "JAR"

4

KUTYŁA WIKTOR

UKS "Tramp"

M

Kategoria MŁODZIK - ŁB 40/20m T120/T80 (2x36 strz.)

 

1

BRUDEK MARTYNA

UKS "Tramp"

2

PASTERNAK MARTYNA

LKS "JAR"

3

KUBIT MALWINA

MUKS "Podkarpacie"

4

TOMAKA PAULINA

LKS "JAR"

5

CZYŻEWSKA MAJA

UKS "SAJDAK"

6

KUTYŁA URSZULA

UKS "Tramp"

7

MYŚLIWIEC ALEKSANDRA

MUKS "Podkarpacie"

8

DZIAK GABRIELA

UKS "Tramp"

9

JADACH MARTYNA

MUKS "Podkarpacie"

10

SIEMIENIAK MARTYNA

LKS "MAKOVIA"

11

STAŃCZYK MARTYNA

UKS "SAJDAK"

12

GAZDA MAŁGORZATA

MUKS "Podkarpacie"

13

KRUPA WIKTORIA

LKS "MAKOVIA"

14

SOCHA NATALIA

UKS "Tramp"

M

Kategoria MŁODZIK  - ŁB 50/30m T120/T80 (2x36 strz.)

 

1

STACH MICHAŁ

MUKS "Podkarpacie"

2

SZAFRAN WOJCIECH

MUKS "Podkarpacie"

3

BYŚ JAKUB

SKS "PIAST 25"

4

PULIT DAMIAN

UKS "Tramp"

5

SMYKA DAWID

MUKS "Podkarpacie"

M

Kategoria MŁODZIK - ŁB 50/30m T120/T80 (2x36 strz.)

 

1

BABIAK NATALIA

UKS "Tramp"

2

KOZIOŁ KATARZYNA

MUKS "Podkarpacie"

3

MACINA WERONIKA

UKS "Tramp"

M

Kategoria DZIECI - 25i20 T 120, 15i10m T80 (ŁCD 72 strz.)

 

1

PRZYWARA KACPER

UKS "SAJDAK"

2

KRUŃ ADRIAN

LKS "MAKOVIA"

3

MICHALIK MARCEL

LKS "JAR"

4

KOZIOŁ PAWEŁ

MUKS "Podkarpacie"

5

WAWRYKOWICZ SZYMON

LKS "MAKOVIA"

6

MRÓZ KAMIL

MUKS "Podkarpacie"

7

TOMCZYK CYPRIAN

UKS "Tramp"

8

BYCZKOWSKI NIKODEM

SKS "PIAST 25"

9

WOŚ PATRYK

ŁKS "SAGIT"

M

Kategoria DZIECI - 25i20 T 120, 15i10m T80 (ŁCD 72 strz.)

 

1

BIL ANITA

LKS "JAR"

2

RYBCZAK PATRYCJA

ŁKS "SAGIT"

3

BIL MARTYNA

LKS "JAR"

4

HULAK SANDRA

LKS "MAKOVIA"

5

RYBA OLIWIA

UKS "GÓRNIK"

6

SZELA  MARTA

LKS "JAR"

7

GŁĄB JULIA

UKS "Tramp"

8

SOS WIKTORIA

UKS "Tramp"

M

Kategoria DZIECI MŁ. - 15i10m T120 (ŁD 2x18 strz.)

 

1

SZYMCZAK ADRIAN

LKS "JAR"

2

KISIEL JAKUB

LKS "MAKOVIA"

3

WINIARSKI GABRIEL

UKS "SAJDAK"

4

GŁĄB KACPER

UKS "Tramp"

5

JAKUBOWSKI MIŁOSZ

LKS "MAKOVIA"

6

KUTYŁA ŁUKASZ

LKS "MAKOVIA"

M

Kategoria DZIECI MŁ. - 15i10m T120 (ŁD 2x18 strz.)

 

1

SZAFRAN ANNA

MUKS "Podkarpacie"

2

BYCZKOWSKA DOMINIKA

SKS "PIAST 25"

3

JAKUBOWSKA AURELIA

LKS "MAKOVIA"

4

KRUCZEK WIKTORIA

UKS "GÓRNIK"

 

Komentarze
Najnowsze na Forum