Popołudnie pełne niespodzianek

Autor: bk 15.06.2018 Nr: 24/2018
Popołudnie pełne niespodzianek

Niektórzy twierdzą, że nie ma niczego cenniejszego niż uśmiech dziecka. Jeśli jest to prawda, Gmina Pawłosiów może pogratulować sobie zorganizowania wyjątkowo udanego popołudnia. Podczas Gminnego Dnia Dziecka, który odbył się w niedzielę, 10 czerwca uśmiechu i radości najmłodszych mieszkańców było nieskończenie wiele.

Gminny Dzień Dziecka, który zapewnia doskonałą zabawę dla dzieci i młodzieży z terenu wszystkich gminnych miejscowości, to w Pawłosiowie bardzo lubiana i oczekiwana tradycja.

   Podobnie, jak w ciągu kilku ostatnich lat Mariusz Reń, wójt Gminy Pawłosiów zaprosił najmłodszych mieszkańców na uroczystą imprezę gromadzącą w jednym miejscu mnóstwo atrakcji.

   Dostępne dla wszystkich dzieci zjeżdżalnie, dmuchańce i karuzele to podstawa, bez której nie może się odbyć żadna rodzinna impreza. Organizatorzy w Pawłosiowie poszli jednak o krok dalej, proponując przybyłym zapierające dech w piersiach pokazy kawalerzystów. Ich wspaniałe wierzchowce, prawdziwe ułańskie obozowisko, pokazy władania szablą i lancą przeniosły najmłodszych w czasy odważnych bohaterów, którym zawdzięczamy przypadające na ten rok stulecie niepodległości.

   Połączenie rozrywki i rodzinnego spędzania czasu z atrakcyjną dla najmłodszych lekcją patriotyzmu sprawiło, że niedzielne popołudnie wypełnił gwar i śmiech dzieci oraz pewność rodziców, że dzięki odpowiedniej edukacji i wychowaniu, ich pociechy będą umiały zatroszczyć się o przyszłość Polski.

Komentarze
Popularne