21-latek zginął po uderzeniu w drzewo

Autor: 22.06.2018 Nr: 25/2018
21-latek zginął po uderzeniu w drzewo
Fot. KPP

Nie żyje 21-letni mężczyzna, który kierując audi na łuku drogi w Jagielle, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę, 16 czerwca, o godz. 20 na drodze prowadzącej przez las z Gniewczyny do Jagiełły.

Kierujący osobowym audi, 21-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie odbił w prawo, uderzając w pień drzewa – informuje mł. asp. Renata Jaremko, oficer prasowy KPP w Przeworsku.

   Samochód kilkukrotnie koziołkował.

Siła uderzenia była tak duża, że do wydobycia kierowcy strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych – dodaje kpt. Marcin Lachnik, komendant KP PSP w Przeworsku.

   Mimo podjętej reanimacji, 21-latek z Gniewczyny Łańcuckiej zmarł. Mieszkańcy mówią, że o mały włos rozminął się z samochodem, którym podróżowała młoda para, mająca tego dnia wesele w sąsiedniej Gniewczynie. Wracali z cmentarza z Jagiełły. To oni byli pierwsi na miejscu wypadku i wezwali pomoc.

Ponoć chcąc uniknąć wypadku, uciekli do rowu – słyszymy od kobiety przejeżdżającej tamtędy samochodem już po wypadku. – Widziałam, jak pani młoda kucała i trzymała się za głowę.

   Okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Komentarze
Popularne