Święto miasta

Autor: 29.06.2018 Nr: 26/2018
Energetyczny koncert KOMBI.
Energetyczny koncert KOMBI.

Aura nie była przychylna, ale dobre nastroje nie opuszczały mieszkańców i gości biorących udział w obchodach tegorocznych Dni Kańczugi. Chęć do zabawy była ponad deszczem.

Deszczowy początek wakacji odstraszył niewielu, a przyciągnął większość z racji ciekawego programu, przygotowanego przez organizatorów na tegoroczne święto miasta. Dni Kańczugi znów były mocno koncertowe, a rodzaj muzyki bardzo zróżnicowany.

   W sobotę, 24 czerwca świętowała 140-lecie istnienia OSP w Kańczudze. Z tej okazji odbyła się uroczysta msza św., a zaraz po niej koncert dętych. Wieczorem na stadionie MKS wystąpił zespół RSC. W niedzielę natomiast uczniowie ze szkoły muzycznej w Kańczudze, ZPiT „Sieteszanie”, formacja „Ala Babki Ala Dziadki”, zespół MUS, „Lesioki” z muzyką disco polo i Boogie Boys. Gwiazdą niedzielnego wieczoru był zespół KOMBI. Na występ muzyków publiczność oczekiwała trzymając kciuki za polską reprezentację, która grała w meczu z Kolumbią. Mimo przegranej, koncert gwiazdy z legendarnymi przebojami był osłodą dla zniesmaczonych kibiców.

Komentarze
Popularne